KONST / Litografier / Litografi 12156136
nr 1215 6136
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Litografi, Signerad. Komposition, 81x62
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:22:18
1/11 16:08:05
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson